Szkoła muzyczna

Szkoła muzyczna LMC działa w budynku SP La Fontaine i oferuje zajęcia gry na instrumentach zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy uczyli się wcześniej i pragną kontynuować naukę. Nauczyciele – młodzi wybitni muzycy, elastycznie dopasowują program nauczania do możliwości, potrzeb i oczekiwań uczniów i rodziców.

Szkoła daje możliwość profesjonalnego kształcenia muzycznego i przygotowuje uczniów do kontynuacji nauki w szkołach muzycznych II stopnia, ale także pozwala na spokojne rozpoczęcie przygody z muzyką tym wszystkim, którzy chcą spędzić twórczo czas przy instrumencie w ramach poszerzania swoich zainteresowań.

Obecnie szkoła muzyczna LMC prowadzi zajęcia gry na fortepianie, gitarze, skrzypcach, perkusji, naukę śpiewu oraz szereg zajęć teoretycznych i umuzykalniających. Organizacją pracy szkoły zajmuje się p. Adriana Le Hoang, która udzieli Państwu szczegółowych informacji: